| GMan_3569 a întrebat:

Stie cineva de unde pot procura un briceag in Craiova? As dori un briceag cu lama simpla retractabila in maner. As vrea sa fie totusi de calitate. As vrea sa-l folosesc pentru auto-aparare. Stiu legea ( e arma alba, nu e voie, s. a. m. d), dar am avut unul si l-am pierdut. Sa fie pe undeva pe la 25-50 de lei. Daca ai tu unul si locuiesti in Craiova lasa id de mess aici. Multumesc mult.
http://www.youtube.com/watch?v=TbIPIosjxmk

1 răspuns:
| dadonexus a răspuns:

Mai bine ia-ti o telescopica este mai buna si mai tare plus ca nu faci puscarie pentru ea.