| Ghita_Ioana_Ruxandra_1990 a întrebat:

Stie cineva povestea lui Slenderman?

Răspuns Câştigător
| Rainbowx3 a răspuns:

Slender Man, de asemenea Slenderman ( Omul subțire) este un personaj fictiv care a apărut ca un fenomen pe internet creat de către utilizatorul Victor Surge pe forumul Something Awful în 2009. Acesta (Slender) este descris drept un om slab, nefiresc de înalt, cu o față goală și poartă un costum negru, cu o cravată gri. Slender Man de obicei se plimbă, răpește sau traumatizează oameni, în special copii[1].

Legendă Slender Man este un om subțire care se spune că umblă prin pădurile întunecate din America de Nord, iar cine pune un pas în pădurea lui se trezește în mijlocul acesteia. Lui Slender îi place să-și chinuie victimele. El se poate teleporta, vrând să facă dreptate în pădurea sa. Nimeni și nimic nu trăiește în pădurea acestuia decât el. Acesta poseda oamenii care calca in padurea lui. Funda? big grin

| Ghita_Ioana_Ruxandra_1990 explică (pentru Rainbowx3):

Nu vreau nimic luat de pe net! asta am citit si eu

Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| Dragonfly6 a răspuns:

Sa dai search pe Google nu poti?
Este o poveste, deci peste tot acelasi lucru vei gasi.

| BubblegumPrincess a răspuns:

The Slender Man (See other names to the right) is a creature or being with various nebulously defined characteristics and abilities. Slender Man was first mentioned in Something Awful Forum's "Create Paranormal Images". Slender Man generally appears (in modern times) as a tall man in a black or grey suit, red or black tie, and white shirt, with no eyes, mouth, or clearly defined facial features. It has no hair, and generally has normal-looking bare hands.

Sauuu, cauta pe net! laughing)

| Gotcu_Vasilica_1975 a răspuns:

Slender man nu-i placeau copii pentru ca cand avea fata era asa urata incat copii cand il vedeau radeau de el asa ca omoara copii