| DOD0512 a întrebat:

Stie cineva un hack de like-uri pe Facebook care functioneaza?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce ti-ai dori asa ceva?

| DOD0512 explică (pentru anonim_4396):

Nu este pentru mine, e pentru pagina unui prieten, am pus intrebarea pe TPU ca poate stie cineva si il poate ajuta

| Victor453 a răspuns:

De exemplu, poti adauga mai multi prieteni pe Facebook ca sa aiba cine sa puna laik, sa etichetezi mai multi oameni, sa pui vreo fraza desteapta etc.
Iar daca merge vorba de diferite aplicatii, atunci cauta pe yotube, sunt foarte mult video cu hack-uri.

| Bubbleuh a răspuns:

Da!
Posteaza numai poze cu fete semi-dezbracate si trimite linkuri la prescolari, o sa curga cu like-uri.

| MariaXDD a răspuns:

Trebuie sa ai multi prieteni, crede-ma!