| MaximAmSpusS a întrebat:

Stie cineva un program pentru un elev de clasa a 8 -a, adica de dimineata pana seara, asa mai bun incat sa inveti mai bine dar si sa te relaxezi, eu incep orele de la 12 si termin la 18 mersi love struck |||Dau funda|||

1 răspuns:
| gianina14 a răspuns:

Pai vii la 18 acasa te schimbi mananci si apoi pana pe la 10 t uiti la telezivo(calculator) sau daca vrei poti citi ceva suplimentar
Apoi dimineata te scoli pe la 9 (nu este corect sa te trezesti mai tarziu decat cei care fac ore dimineatalaughing, apoi te speli pe fata mananci si apoi te pui pe invatat pentru ca acum ai mintea mai limpede si dupa ce termini pleci la scoala.
fundita?