| Robert7186 a întrebat:

Stie cineva unde poti deconta bonuri fiscale si de la combustibil sau altele? FUNDA MARE+MEGA VOT

1 răspuns:
| Coconut a răspuns:

Stiu eu! e foarte simplu, am incercat. deci 1.cauti un cersetor pe starda care sa nu arate chiar asa de rau. 2. ii faci cinste cu...cateva sticle de vinblushing. 3. o sa fii surprins ce efect va avea bautura. 4. il deghizezi intr-un hot si ii dai toate bonurile 5. il trmiti sa iti dea spargere la bancarolling on the floor.

merge! rolling on the floor)))