| Doana_Danielconstantin_1999 a întrebat:

Stie cineva daca la petrom poti sa iau benzina si pe bonuri?

3 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Tichetele de masa sunt emise strict pentru plata alimentelor, nicidecum pentru plata combustibilului.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu! Bonusirle sunt emise pentru mancare, care sunt vitale traiului, pe cand benzina este considerata un lux, de care te poti lipsii, ca sa traiesti.
Asadar, daca ai masina, inseama ca-ti permiti sa platesti benzina/petrolul, altfel nici un om sanatos la cap, nu si-ar cumpaar un cal, daca nu are bani sa=i cumpere fan si sa-l hraneasca.

| BIoody a răspuns:

Dada