| dya333 a întrebat:

Stii cineva daca se poate extrage mp3-ul de la un filmulet de pe youtube,daca exista vreun program ceva, nu stiu?

Răspuns Câştigător
| xCatastrophe a răspuns:

Www.flv2mp3.com Introduci link-ul youtube care vrei si ei iti vor genera mp3-ul si il poti downloada, gratis.

5 răspunsuri:
| Cosmin1I a răspuns:

Nu cred ca exista dar ai putea sa imi dai link cu filmuletul sa aflu melodia iar apoi poti sa descarci si un mp3.

| dya333 explică (pentru Cosmin1I):

As avea nevoie de fapt de varianta karaoke la Celtic Woman you raise me up si nu gasesc de descarcat mp3-ul de aceea ma gandeam la unica posiblitatea de a exista un program...Crezi k ma poti ajuta?

| Cosmin1I a răspuns (pentru dya333):

Http://www.youtubedownloadersite.com/download.html youtube downloader ar trebui sa te ajute. instalezi ..copy/paste la url de la youtube si apoi dai convert in mp3

| catablondu a răspuns:

Salut. Exista site-ul www.convertfiles.com si alegi extracted audio only.

Răspuns utilizator avertizat