| Marin46 a întrebat:

Hey Credeti ca exista un program care daca ma uit pe youtube la un filmulet si cel din film vb alta limba pot sa-l fac sa vb romana printr un program?

4 răspunsuri:
| TheSpecialOne a răspuns:

Nu

| OanaVlad a răspuns:

Nu cred ca exista asa ceva... dar ar fi tare daca ar exista tongue

| WeeD_1692 a răspuns:

Nu cred ca exista asa ceva ...

| moartea_8417 a răspuns:

Nu sunt eu un mare expert in programe, dar eu cred ca un astfel de program n-o sa existe vreodata laughing
este o alta varianta: cauta filmul pe internet, descarca-l si apoi cauta subtitrarea tot pe internet si descarc-o. faza-i ca subtitrarea se pune cam greu: trebuie sa ai VLC media player. deschizi filmul cu VLC, apoi da-i video-subtitles track-load file si selecteaza subtitrarea. sper ca ai inteles big grin