| pinguinblond a întrebat:

Stiie cineva ceva linkuri online cu carti de psihologie? Mi-am dat seama ca vreau sa devin psiholo, sa ii ajut pe oameni, si as vrea sa ma socumentez. Ajutati-ma si voi pe mine. Multumesc. (Dau funda)!

1 răspuns:
| WildDream a răspuns:

Http://www.scribd.com/doc/118785129/psihologie---> asta cred ca e destul de interesanta. Oricum nu stau sa caut prea mult asa ca iti dau:
http://www.scribd.com/doc/119337051/carti-disponibile ----> aici dai la pagina 20 si o sa gasesti o lista de carti de psihologie si iei si tu de acolo ce ti se pare mai interesant si cauti cu numele cartii sau autorii;)