| alexandra288 a întrebat:

Stiiu un baiat pe nume mitu e in clasa a opt si eu dabea in patra dar el e scund si mie imi place de el il plac la nebunie dar mi-e rusine sa vorbesc

3 răspunsuri:
| MαÐÐá a răspuns:

El e in a 8-ahappy
Uite un sfat : Nu`ti fa sperante desarte :d...
El va pleca din scoala si nu va veti mai vedea oh go on
Stiu din propria experienta happy
Asa mi s`a intamplat si mie numai ca erau mai mare putin thinking
asa ca nu`ti fa sperante degeaba sad

| kanz a răspuns:

Tu esti clasa a patra?! crede-ma nu o sa ai sanse la el. adica pana la urma orice baiat are orgoliul lui. TU poti sa incerci daca vrei dar ai grija ca s-ar putea sa te refuze si nu cred ca o sa treci prea usor peste un refuz la varsta ta.

| alexandra288 explică:

Mitu stie ca il plac