| DamnDude a întrebat:

Stiti aseara am fost inselat de o fata, i-am scris poezii, mesaje de dragoste si diverse complimente ce credeti ca ar trebui sa fac ca sa uit si sa o si jignesc in acelasi timp pentru ca si-a batut joc de mine

Răspuns Câştigător
| ROB3RT89 a răspuns:

Incerca sa tratezi totul cu idiferenta, daca esti afectat, incerca macar sa nu arati acest lucru! Pe viitor poate nu o sa mai fi asa cuminte si tandru cu toate scursurile.Sunt putine fete in care merita sa investesti sentimente, pe restul nu merita sa dai o flecma.Incerca sa nu mai fi asa cuminte, sunt multe care daca te vede mai moale, profita de asta!

4 răspunsuri:
| denna_6865 a răspuns:

straight face straight face straight face nu cred ca in asa ceva er trebui sa ceri parerea cuiva.trebuie sa iei decizia de unul singur.omul invata din greseli.
tu poti sa o jugnesti si sa o faci sa se simta nasol.iar de aici ar rezulta 2 posibilitati... daca e fata desteapta si tare de caracter te va ignora si va trata cu indiferenta orice jignire de a ta.asta ar face numai sa te scoata pe tine din minti si nu ai rezolva nimic cu asta, sau, daca nu e tare de caracter pur si simplu o faci sa planga, si sigur te va uri.dar gandeste-te ca poate deja vorba s-a dus si pe la unul si pe la altul si deja cred ca se simte penibil pentru ca lumea e rea si nu spune doar ce s-a intamplat.mai adauga si de la ei.tu nu ai face decat sa pui paie pe foc.

| DamnDude explică:

Stiu ca nu ar trebui sa-i dau importanta ei mai ales acum, dar ea si-a batut joc de mine, am vazut-o cum isi freca tatele la altu ei nici nu i-a pasat de mine

| lavitza14 a răspuns:

Nu jignirile sunt raspunsul.desi sunt fata urasc din tot sufletul infidelitatea. SFAT uito eu am trecut repede peste esecurile mele, daca nu poti gandeste te la o alta fata te rog sa-mi trimiti si mie o pezie si eu scriu poezi

| DamnDude explică (pentru lavitza14):

Uite aici poezie scrisa original de mine,, a-ntelege n-o mai pot, viata mea schimbata asa. este oare dragostea ce o simt eu pentru ea daca da exprima asta sau spune-mi dar nu pleca. caci, te iubesc, si pe mine o sa ma ai, pe veci