| Roxiiiiii98 a întrebat:

Vorbesc cu un baiat de ceva timp m-am si vazut cu el,in timpu asta tot el imi dadea mesaje, i-am mai scris si eu...imi face complimente, si mi-a propus sa ne mai vedem cand o sa aiba timp si ca ma anunta, dar.mi-a spus ca asteapta sa ii scriu eu, eu nu prea il inteleg laughing ce parere aveti despre asta? credeti ca ma place? :*

9 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Vrea sa scape de tine

| RAY a răspuns:

Asteapta sa faca sex cu tine, simplu

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Probabil nu i-ai transmis semne mai clare ca ar fi interesata de dansul iar el doreste sa se satisfaca prin a-ti oferi sansa de a actiona tu prima. Deci propun sa intri pe baiat iar el la randul lui, fiind fericit va avea de oferit mai mult. Bafta Roxi!

| ONE123456789 a răspuns:

Buna! Pff, fugi cat de tare poti de genul asta de baieti. La fel era si fostul meu, si am avut mult de suferit. Acest baiat sigur e imatur si schimbator. Iar daca e schimbator, nu e deloc bine. Eu te/as sfatui sa renunti la el acum, cat mai poti, ca sa nu suferi mai tarziu. Iti spun din propie experienta! Sper ca te/am putut ajuta. Multa bafta!

| DoarBogdan a răspuns (pentru ONE123456789):

Imi aduc aminte de intrebarea ta. Cautai si tu un raspuns. Din cate se vede deja te-ai impacat cu decizia luatahappy. E bine.

| ONE123456789 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Da, am luat o decizie. M/au ajutat si parerile voastre si sunt multumita cu decizia luata!

| DoarBogdan a răspuns (pentru ONE123456789):

Bun happy. A imi aminti ca trebuie sa te intreb ceva despre Germania, daca nu te deranjeaza happy

| keepcalm99 a răspuns:

Daca stai dupa cheremul lui e bine! Il doare in brisca.

| donniebrasco a răspuns:

Cred ca nu prea te place, sau daca vrea ceva de la tine este sex. nepotrivit
run bby, run