| Dovlecutele a întrebat:

Stiti bilutele care se umfla la apa? Daca imi bag in nas unele umflate si apoi le scot, sunt sanse sa imi ramana ceva acolo? Sau sa imi ajunga in plamanii mei? Apropo nu asta e intrebarea mai lunga pe care urmeaza sa o pun. happy

4 răspunsuri:
| Alexakos a răspuns:

Eu am vazut fete care isi trag prezervativ prin nas si il scot prin gura... am ramas socat... acuma daca tu chiar vrei sa faci asta atunci incearca si vezi ce se intampla. in stinta numa incercand afli. happy

| GreenBubble a răspuns:

Da-mi un sigur motiv pentru care ti-ai baga bine in nas.straight face
Eventual bate-ti si cateva cuie in cap, sa experimetezi senatiastraight face

| Ailen a răspuns:

Copil nebun ce esti. De ce faci asta? laughing

| Dovlecutele explică (pentru Ailen):

Vreau sa vad cum e happy