| Si_Atat_Roby_1994 a întrebat:

Stiti cumva cum pot face multe like-uri pe facebook? Cel mai bun raspuns funda! big grin

Răspuns Câştigător
| AllePunct a răspuns:

Heii.
In primul randtrebuie sa ai multi prieteni, daca nu ai multi prieteni, incearca sa intrii pe profilul amicilor tai, se te uiti la prietenii lor si sale dai cerere celor cu multi prieteni comuni, ca iti scrie acolo numarul prietenior comuni.
Alt mod este sa dai like-uri si unii iti vor da inapoi, dar nu toti dau inapoi.
Alta varianta este ca atunci cand ai mai multi prieteni sa iti distribui poza si sa scrii ceva de genul "like la poza, nu la link, multumesc" si unii chiar dau like.
P.s. Sa stii ca nu o sa iti creasca numarul de like-uri considerabil, dar trebuie sa astepti si sa tot adaugi prieteni. Din ce ti-am zis poti face cam 20 de like-uri in vreo 1saptamana.
De exemplu eu am 1200 de prieteni si cate 150-200 de like-uri la aproape toate pozele cu mine big grin. Dar na, am muncit mult sa am atatea.
Sper ca te-am ajutat, cam astea sunt toate metodele:*
Te pup, funda?batting eyelashes

1 răspuns:
| Tirri28 a răspuns:

Da si tu like la altii' iti vor da inapoi, sau pune-ti prietenii sa distribuie ce vrei tu la altii big grin.