| qwerty101010 a întrebat:

Am fost blocata pe facebook si nu mai pot da like-uri pentru ca am dat prea multe. Stiti cumva cat timp tine asta? Cel mai bun raspuns primeste fundita! Multumesc anticipat >big grin

Răspuns Câştigător
| Latky a răspuns:

48 ore dar sa nu mai incerci in orele astea de a da like

4 răspunsuri:
| violetamariapwp a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie si nu am mai putut da ''like'' timp de 2 zile.

| Eu_Alex_1997 a răspuns:

A fost adevarat ce a spus Latky? Pentru ca si eu am aceeasi problema! Multumesc!

| gvrmaria a răspuns:

Pai de obicei, cand iti spune ca esti blocata, iti spune si termenul. Dar de obicei chestiile de genul dureaza in jur de 30 de zile.