| andrei995 a întrebat:

Stiti cumva daca de saptamana viitorare facem scoala? Ca l am aflat ca s-ar putea sa vie protest sau greva si este posibil sa nu facem scoala sau cel putin sa venim la ore si sa stam sa ne uitam unu la altu, ca sunt curios ca sa stiu ca nu am aflat nimic de la TV
Funda

1 răspuns:
| kumichan a răspuns:

Eu una nu m aflat nimic despre nici o greva si mama lucreaza in prese, i-ar daca se va face la televizor o sa anunte si sigur o sa va anunte si profesori