| caritas a întrebat:

Care-i superstitia cu ora fixa? Fata care o iubesti te iubeste si ea, sau alta fata te iubeste?

6 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Eu stiam ca te iubeste cineva. Dar e doar o superstitielaughing))

| Dariusuu a răspuns:

E o superstiție inventată probabil.

Dar dacă te uiți la ceas și e 22:63 ori ai un ceas smecher ori ești dus cu capu.

| StefanChriss a răspuns:

Ideea e ca la si 59 te inseala, la fix te iubeste si la si 1 min te iubeste si mai tare laughing. Avand in vedere ca te poate insela, eu zic ca e vorba despre iubita aici.

| Burlacu006 a răspuns:

Nu e adevarata faza asta, dar te iei dupa alfabet de la ora 0:00 e litera a 1:00 e b si tot asa adica. daca pica la ora 0:00 e cu a inseamna ca e cineva cu a ai inteles? dar nu crede in astea.

| NimeniSiAtat a răspuns:

Pur si simplu asa se spune fara sa aiba vreun efect real

| Nestii a răspuns:

E o superstiție. laughing Dar e amuzantă și uneori cand e fix mă gandesc la chestia asta.