| Cristy19 a întrebat:

Stiti, iubesc dar nu stiu pe cine.credeam ca iubesc ink baiatul ce a fost "prima dragoste", dupa ce m-am despartit de el am fost impreuna 3 ani cu un alt baiat, care m-a facut sa ma indragostesc de el si sa il iubecs la nebunie, incit nimeni si nimic sa nu ma intereseze, dupa un timp a aparut fostul meu, credeam ca explodez, din nou amintiri, dorinte visuri, nu stiu de ce dar imi doream sa ma intorc la el, nu am ezitat l-am lasat pe acest baiat cu care am fost 3 ani, si m-am impacat cu fostul, acum mii dor tare de celalt.am impresia ca nu il iubesc pe acest cu care sunt, dar pe cel cu care am fost 3 ani.De ci sunt indecisa, si nu stiu ce sa fac. Dati-mi un sfat.Baiatul cu care am fost impreuna 3 ani sufera mult, si chiar a plins cind vb cu mine la tel, dar mi-e frica sa ma intorc la el, ca sa nu ajung iar sa ma intorc la fost. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| DAV7777 a răspuns:

Du-te la cel cu care ai fost trei ani,si ii ceri iertare ii zici - Imi pare rau,dar el a fost baiatul de care am fost indragostita, dar acum nu mai e la fel, te rog iarta-ma!