| Cristy19 a întrebat:

Stiti, iubesc dar nu stiu pe cine.credeam ca iubesc ink baiatul ce a fost "prima dragoste", dupa ce m-am despartit de el am fost impreuna 3 ani cu un alt baiat, care m-a facut sa ma indragostesc de el si sa il iubecs la nebunie, incit nimeni si nimic sa nu ma intereseze, dupa un timp a aparut fostul meu, credeam ca explodez, din nou amintiri, dorinte visuri, nu stiu de ce dar imi doream sa ma intorc la el, nu am ezitat l-am lasat pe acest baiat cu care am fost 3 ani, si m-am impacat cu fostul, acum mii dor tare de celalt.am impresia ca nu il iubesc pe acest cu care sunt, dar pe cel cu care am fost 3 ani.De ci sunt indecisa, si nu stiu ce sa fac. Dati-mi un sfat.Baiatul cu care am fost impreuna 3 ani sufera mult, si chiar a plins cind vb cu mine la tel, dar mi-e frica sa ma intorc la el, ca sa nu ajung iar sa ma intorc la fost. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| k1nk1 a răspuns:

Complicat.Eu as zice sa renunti la amandoi o perioada, sa stai singura sa te gandesti la sentimentele tale si sa incerci sa iti dai seama de fapt pe care il vrei si pe care il iubesti cu adevarat.

2 răspunsuri:
| AndyAndrea a răspuns:

Eu cred ca ar trenbui la cel care ati fost impreuna 3 ani deoarece daca crezi ca inca il iubesti si el te iubeste, ar fi perfect. Daca te mai gandesti sa te intorci la primul, gandeste-te ca el a avut sansa lui si cu el este doar trecut...Fa ce iti dicteaza inima.este cel mai bine pentru tine, dar ai grija sa nu ii ranesti pe cei din jurul tau.

| Cristy19 explică:

Va rog sa ma ajutati! Dau funda.Helpppp!