| UmbraDeVulpe a întrebat:

De ce mi se invinetesc mainile de la frig si ce trebuie sa fac ca sa nu se mai intample asta?

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

S-au inventat MANUSILE, pe care este recomandat sa le porti iarna, cand este frig. happy

suntserios
| suntserios a răspuns:

Manusi

| dullcat a răspuns:

Cand se invinetesc mai exact? Cand iesi afara? Acum ceva timp spuneai ca la lucru e mult prea cald. Daca e prima varianta, poarta manusi. Iarna se poarta manusi si caciula, fular, geaca groasa, ghete cu blana etc.La 26 de ani cat ai, trebuia sa stii deja aceste lucruri.

Răspuns utilizator avertizat
| dullcat a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Ai primit un link in primul comentariu.Citeste ce scrie acolo.

| Hyperion7 a răspuns:

Sa le tii in buzunar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai o lipsa de calciu! Mananca legume și fructe și mananca la ore regulate! De asemenea dacă stai intr-un climat mai rece poarta mănuși!