| blaablaablaaa a întrebat:

Salut, stiti alte site-uri sigure precum Viespar.ro in care sa faci bani completand chestionare, task-uri sau prin lasarea calculatorului pornit?
As dori sa raspunda doar cei care se afla in domeniu!
Funda.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aceasta este o ocazie foarte buna, daca vrei sa faci ceva bani de acasa, lucrand din fata calculatorului. Ti se ofera un bonus de 8 euro la inscriere: http://lucreazaonline.ro/1034
Eu am scos pana acum prima plata de 30 de euro, site-ul e inca la inceput dar pare promitator.
Iti urez succes!

| AndreasfromMetallicA a răspuns:

Ai auzit de du-te la muncă challenge?