| thelovelyangel a întrebat:

Stiti un site pentru negative, muzica populara? Funda! Nu este pentru mine ci pentru o doamna prof care organizeaza o festivitate la serbare

Răspuns Câştigător
| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Scrie Melodii Populare Karaoke.

6 răspunsuri:
| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Pace!
Efectiv scrii pe YouTube->Numele melodiei instrumental/negativ.
Sper ca te-am ajutat!
Baftabig grin

| thelovelyangel explică (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

ASa. Dar cum descarc de pe youtube. Daca imi spui primesti funda imediat (si doar daca imi merge) 100%! Promit Dac nu pot vr tu sa le descarci si sa mi le trm pe mess?
mSS din inima!

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns (pentru thelovelyangel):

Auzi,nu ma complic.
www.listentoyoutube.com
Iei linkul videoclipului->Baga in casuta->Convert->Download->Enjoy:D

| thelovelyangel explică (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Am gasit programul, dar nu gasesc negativele pe youtube

| thelovelyangel explică (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Findca ai incercat sa ma ajuti si chiar mi-a reusit cu unele melodii iti daruiesc din inima O fundita.

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns (pentru thelovelyangel):

Scrie Melodii Populare Karaoke.