| maria_2128 a întrebat:

Stiti vreo metoda prin care pot creste in inaltime? (precizez ca am 16 ani si 1.62) Multumesc! ^^

13 răspunsuri:
| arysa a răspuns:

Din cate stiu eu, inotul e foarte bun.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Inot, basket, alpinism...

kratos
| kratos a răspuns:

Inot este cea mai sfanta big grin!

| oz a răspuns:

Inot.

| metonst54 a răspuns:

Ai putea sa consulti un doctor cel mai bine

| anda_1885 a răspuns:

Inot, baschet, volei, si cum zicea 6666kill3 du-te la doctor, e posibil sa fie o problema hormonala care nu tine de sport.

| Danutz_8401 a răspuns:

Incearca sa faci baschet sau daca vrei ceva mai usor stai cate 5-10 min atarnat de o bara cu mainile...ca toata greutatea din corp s ate traga in joswinking

| maria_2128 explică:

Joc baschet de 3 ani, insa nu se vede nicio diferenta! sad

| maria_2128 explică:

Multumesc tuturor! >big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prctica mult sport.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si vrei sa mai cresti? eu am 20 de ani si 1. 57cryinglaughing...si nu ma agit. e bine asa.dar...inca te dezvolti.si daca ai face sport(basket.inot...volei...)...sunt mari sanse sa te inalti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eheee o duci bine laughing eu am 17 ani si 1, 58 blushing incearca niste basketwinking

| vyly a răspuns:

Apuca-te de sport si asa te dezvolti mai mult