| anonim_4396 a întrebat:

Stiu ca e o intrebare cam 'idioata' dar as vrea sa stiu daca chiar sunt simpatic/dragut cum mi se spune happy, nu sunt genul sa ma autocaracterizez... [Ma refer la comportament, ca la aspect....NU sunt fat-frumos] Un sondaj ceva?happy mersi!

4 răspunsuri:
| Foxie2 a răspuns:

Daca te referi la comportament, de unde ai vrea sa stim noi? Nu te cunoastem.
Intreaba-ti si tu prietenii, familia nu niste persoane de pe site care nu te-au vazut in viata lor.
Sigur pupincuristii de aici pot spune : "clar ca esti foarte simpatic.
funda?"
no talking nț nț nț.
Daca ti se spune ca esti simpatic probabil ca esti na si tu acum...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie imi place cum scrii :d
PS: esti dragut si in poza tongue

| Uoana a răspuns:

rolling on the floor))))))))))))

| Uoana a răspuns:

Stai sa vad poza