| Havrincea_Andrei_1999 a întrebat:

Buna TPU.....as vrea sa stiu cum sa par simpatic,dragut, de treaba etc. unei fete?

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Ai enumerat 3 calitati ce trebuiesc dobandite (si cam sinonime intre ele), nu ai cum sa pari asa daca nu esti. Cuvantul pe care il cauti tu cred ca este Sociabil, iar asta se dobandeste prin exercitiu. Interactioneaza cu fete cat mai mult, fara ganduri de cucerire, imprieteneste-te cu ele pur si simplu, ca sa te obisnuiesti sa stai in preajma fetelor. Apoi usor usor ai sa-ti faci curaj, si in scurt timp te vei simti in largul tau chiar si atunci cand inviti o fata la un suc.

6 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Daca nu esti simpatic,dragut si de treaba,nu incerca sa pari,pentru ca fata va intelege imediat!
Cauta sa te apropii de ea si las-o sa te cunoasca,va trage singura concluziile,nu are nevoie sa-i sugerezi nimic.
Fii tu insuti si daca te place,vei intelege singur,dar nu incerca sa pari ceva sau cineva care nu esti.
Incepe cu mici discutii,cu glumite dragute,cu zambetul caracteristic, chiar si cu stangaciile tale, nu ai nici un motiv sa te jenezi, daca fetei ii placi ti-o va arata si daca nu-i placi nu ai nevoie de ea, se va gasi o alta care sa te aprecieze exact asa cum esti!

| Miauti a răspuns:

1. Schimba-ti avatarul ala ca nu esti gigolo.
2. Daca esti acela din avatar, iti spun ca esti; simpatic si dragut deja.
3. Comunica, si fi ceea ce esti. Si spune mereu ceea ce simti si adevarul.

| neutrino a răspuns:

Fata stie de existenta ta? Oricum, cadourile mici si scumpe fac minuni!

| HueyFreeman a răspuns:

Ce ai zice prin a incepe sa interactionezi cu ea?

| b0denN a răspuns:

Gandeste-te cat de "cool" esti asa cum te reprezinti tu, nu incerca sa te schimbi pentru ca nu-ti va reusi! happy

| BuBuBuBuBYYY a răspuns:

Nu, nu Andrei, niciodata sa nu mai spui asta si niciodata sa nu iti doresti sa fi altcumva fata de ce esti de fapt, fi doar tu insuti si fi relaxat, o sa vezi ca o sa fie destul de bine si pentru tine si pentru persoanele din jurul tau.