| blueprimrose a întrebat:

Stiu ca intrebarea asta va suna ceva de genul - de unde sa stiu eu? dar sper ca macar cineva ma va ajuta. Voi da funda la fiecare raspuns! deci am o problema cu internetul! am de la orange debea l-am pus, am avut de la Zapp si la inceput a mers bine apoi ca **** nu se mai incarcau videourile si alea! acum asa face si acest internet dar are zile pe luna cand merge cum ar fi o zi doua pe luna! in rest merge ca nimica... nu se incarc videourile nici site-urile! si nu pot sa imi reinstalez windowsul pentru. ca laptopul meu nu are dvd dnala undee sa bagi cdurile! plss ajutatsima! multumesc! aa si nu pot sa imi bag fir pentru ca am de la rds! nici rdsu nu pot sa il fac pentru ca am ceva problema. cu firul si debea peste cateva luni vine sa mi-l faca aa si + nu am prieten care aiba stickcrying(( va rog un mic ajutor si atatbig grin >multumesc:d

1 răspuns:
| LoveStoned a răspuns:

Cel mai probabil e din cauza retelei. Nu prea ai ce-i face, cam asta e cu netul pe modem. Conteaza si acoperirea, semnalul, traficul, etc.
Asa ca nu e de la tine, stai linistita si asteapta sa vina cei de la RDS.