| Horanhugsme a întrebat:

Stiu ca intrebarea e tampitasadDarr:Voi credeti in deja-vu? Adica cateodata ma simt ciudat ca si cum am trait daja chestiile alea.Voi ce parere aveti?

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Cred intr-un fel sau altu pentru mi s a intamplat si mie de cateva ori

| DenisIonut01 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat de N-ori dar cu timpu nu prea le mai dau atentie, adica ma inspamanta pe moment si ma pune pe ganduri sa imi aduca aminte acel lucru dar alteori ma gandesc la altele imi fac de lucru cu alte cuvinte nu dau atentie, desi e putin cam greu. Da cred in Deja-vu

| Dariusuu a răspuns:

Cred.

Fiecare dintre noi ni se intampla astfel de lucruri, dar fara sa-i gasim un raspuns.

Chiar acum cateva zile mi s-a intamplat.

Cu bine

| Voidwithin a răspuns:

N-am de ce sa nu cred cand mi s-a intamplat de multe ori, mai tuturor persoanelor li s-a intamplat...

| HellGirl666 a răspuns:

Mi s-a întâmplat deseori să am senzații de deja-vu. Și da, cred.