| ѕα∂ gιяℓ a întrebat:

Stiu ca mai e intrebareaa'dar tot nu gasesc un status mai special...imi spuneti voi?[dau fundita]

Răspuns Câştigător
| Elena1234456 a răspuns:

Plec pe Marte. vii cu mine smug? Eu asta il amhee hee din melodia lui smiley love struck.

5 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Romania este o tara in care pizza vine mai repede decat politia.laughing

| Ea12345 a răspuns:

Orice prost poate şti. Scopul este să inţelegi.

| BlueRose1 a răspuns:

Stiecinevalacefolostebutonulacelalungdinjosultastaturii? dacaaflatispuneti-misimielaughing))))) sau Viata e cruda...hai sa o prajim rolling on the floor sau Dorm ca un ingeras nu ma treziti ca dati de dracu sper sa iti placa pa te pup:X:X:X:*:*:*:*

| Simonaa5 a răspuns:

" Daca cineva nu te iubeste asa cum vrei tu, nu inseamna ca nu te iubeste " love struck

" Sunt aici, pentru ca acolo unde vreau sa fiu nu sunt " broken heart

"Fericirea este o placere pe moment, o amintire de neuitat."

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Gasit cap pe umeri, declar nul."