| Diana1305 a întrebat:

Stiu ca mai este pana la balul bobocilor dar vreau sa ma gandesc acum la ce as putea face la proba de talent.As vrea ceva original sau mai special, m-am gandit la un dans format din mai multe melodii diferite dar nu prea gasesc.Ideei?! DAU FUNDA!

2 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Scuza-ma dar dansul nu e prea original, mereu se danseaza la probele de talente. Mai original ar fi sa reciti o poezie, sau un scurt monolog dintr-o piesa de teatru, daca ai talent. Am vazut baieti si chiar fete care faceau jonglerii cu mingi de fotball, acum depinde la ce ai tu talent. Nu iti putem recomanda noi ceva la care tu sa nu ai talent. De aia se numeste proba de talente, fiecare isi arata talentul. happy

| Printesa10TM a răspuns:

Dar nu la toate liceele se face proba de talent.