| AnemonaP a întrebat:

Stiu ca o sa radeti dar pe picioare am numai ciupituri de tantari mari, si iritatii de la epilat. :-l. Sunt jenata, ce metode naturale stiti ca sa imi dispara ambele? nu sa-mi spuneti creme cumparate naturale... etc.
Facute in casa. Funda +vot
P. S. FAra raspunsuri stupide

2 răspunsuri:
| JustAGirl_3031 a răspuns:

Sincer eu singura metoda pe care o stiueste sa pui pe un pic d vata spirt si sa te dai pe bubite. Si eu am avut in special d la epilat. Dar daca te dai cu spirt se usuca si trec. kiss

Sper sa iti fiu de ajutor! Sa fii sanatoasa!

| AlexFOCA a răspuns:

Sa stii ca nu ai nevoie de nimic
Puneti ceva pe picioare care sati aminteasca sa nu te mai scarpin sau sa te zgarii pe acolo zi in 2 -3 zile e gata
asa faceam si eu
si mi-a pus un bandaj