| Vreoproblema a întrebat:

Stiu ca o sa sune cam stupid dar am vazut ca toata lumea pune intrebari de genul asta.
Deci este un baiat la mine la scoala FOARTE arogant(toata lumea este de acord cu asta) si ma cam enerveaza.Inainte imi tot dadea cote.adica venea la mine in fiecare pauza si incepea sa zica ca(scuzati cacofonia)"uite ce face" "cumsa faci asa ceva acum" si asa mai departe...ma rog eram mai mici.acum observ ca se holbeaza la mine tot TIMPUL! in ora,in pauza, in parc(scoala e vizavi de parc asa ca mai mergem cand nu facem vreo ora sau dupa ore)si dupa ce am vb ceva cu colegele, bineinteles despre el...de genul "il placi" si asa mai departe(noi avem un calorifer in partea clasei cu geam)sta sprijinit de el si se holbeaza la mine chiar dc ma uit si eu la el.in timpul pauzei el joaca adevar si provocare(un exemplu)si ii tot pune pe colegi(la provocare)sa vina la mine si sa faca ceva, le intreaba pe prietenele mele dc imi place de cineva si asa mai departe.plus ca colegii nostri fac misto cu "iti place de ea" si altele.ce credeti? credeti ca ma place? sau n-are ce face si vrea sa se distreze.

3 răspunsuri:
| Vreoproblema explică:

Am uitat sa adaug... ofer funda!

| zaooo a răspuns:

Surta intrebarealaughing totusi eu zic ca ai place de tine astea din clasa mea sunt la fel am facut si eu de astea da doar de amuzamentlaughing

| PinoDenisa19 a răspuns:

Eu zic ca te placebatting eyelashes. ce ar fi sa il iei odata deoparte si sa il intrebi deschis care e treaba. daca si tu il placi merge de o combinatie smug. ca din cate ai zis tu e cam innebunit dupa tine. baftaaa! :*