| RockAddicted a întrebat:

Stiu ca pare ciudat dar imi puteti spune niste povesti de groaza adevarate traite de voi va rooooog ma plictisesc de moarte
cele mai bune povesti primesc o funda mare mare si infricosatoare

Răspuns Câştigător
| Chrris a răspuns:

Buna,deci sa incepem! Era vara si eu eram la ziua unei prietene apropiate si ea a invitat mai multe fete pe care eu le cunosteam, si se facuse seara Prietena mea sta la o casa cu etaj si e facuta de curand si e foarte frumoasa si are curte si noi, cum era FOARTE cald afara, ne am pus pe iarba rece, soarele era apus demult iar intunericul "manca" cerul.Deci ne am pus pe iarba si ne am pus la taclale,vorbeam si vorbeam pana cand prietena mea Alexandra a ajuns la subiectul cu povestea aceea,daca o stii,cu mireasa din padurea Radovani parca,o stii? Iti spun pe lung daca nu stii,pai era odata la o nunta mireasa si mirele ca normallaughingsi cum e obiceiul cu furatul miresei,uite ca s a furat mireasa de niste oameni rai,care au dus.o in padurea radovani intr o cabana si dupa ce au violat o si batut o au lasat o sa moara in chinuri in cabana,dupa cativa ani, oamenii aia s au intors la cabana si nu au mai gasit o pe mireasa si era mult sange etc.Ei au ramas acolo pana seara tarziu in noapte si erau patru hoti de fapt,laughingam uitat sa spun, asa, si afara s au auzit niste zgomote Un hot s a hotarat sa iasa afara sa vada de unde vine zgomotul acela si a iesit, dar nu s a mai intors, a iesit si al 2 lea si al 3 lea dar nu s a intors niciunul, al 4 lea a ramas in cabana speriat de bombe, si s a deschis usa inceeeet inceeeet si a aparut miseara plina de sange si cu rochia noua pentru nunta sfashiata si de care nu a mai avut parte; asta e povestea MIRESEI, ma lungi prea tare, asa si Alexandra a ajuns la subiectul asta si dupa ce ne a povestit legenda mi s a parut ca vad o silueta imbracata intr o rochie de mireasa alba stralucitoare care statea ca si noi pe iarba dar am vazut o mai departe pentru. ca poarta curtii era deschisa si de vedea drumul si ea statea pe drum.Aia a fost cea mai CREEPY zi din viata, Doamne nu iti doresc ce am vazut eu...Nu astept funda poti face ce vrei ca e a talaughing>big grin

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil cand am vazut o fantoma la mine in camera sau cand l-am vazut pe tata la scoala.