| kiky278 a întrebat:

Stiu ca poate fi cea mai stupida intrebare dar cum imi pot schimba numele de pe hi5?

Răspuns Câştigător
| AnNyşK a răspuns:

Dai la editare profilhee hee

3 răspunsuri:
| äπđÿ a răspuns:

Nu e deloc stupida e buna intrebarea si raspunsu vine pe masura : nu, nu se poate laughing tr sa dai delete apoi Create...

| kiky278 explică:

Aha. Dar la mine nu merge daca vreau sa pun cu inimi, stele etc. Dc?

| yase a răspuns:

Intri pe pagina ta apoi unde scrie informatii dai etditare profilsi o sa-ti apara Prenumele
Numele Nimeni nu poate vedea asta
Sex Bărbat Femeie Nimeni nu poate vedea asta
Data naşterii Se ascunde vârsta?
Localitate de origine Nimeni nu poate vedea asta
În căutare de Oricine poate vedea asta
Stare Oricine poate vedea asta
Religie
Oricine poate vedea asta
Limbi străine
Introdu limbile pe care le vorbeşti

Despre mine

la nume si prenume. acolo poti sa-ti schimbi numele dupa dai salvare profil

sper ca te'am ajutat

bye wave