| PlanB a întrebat:

Stiu ca pun cam multe intrebari despre fete dar... sunt dupa cum se vede sunt un newbie big grin

Cum sa invit o fata la o intalnire?(find prima)

2 răspunsuri:
| Jipa_George_1993 a răspuns:

Te duci si o inviti. simplu, nu cu vrajeala prea mare. daca e prea multa vrajeala, e posibil sa creada altcevalaughing.

| Taniok a răspuns:

Pai daca te place este usor:pur si simplu o intrebi; da daca nustii daca te place pai intrebarea p/u intilnire poate sa te lumineze(dar cel mai bine nu asculta tot ce se iti spun altii ci doar invit-o:o sa vezi ce se va intimpla si o sa ai curaj p/u alta data)