| melenandrei a întrebat:

Stiu ca raspunsul e cam tirziu dati anunt in toata tara pe data de 1 ianuarie 2012 daca nimic nu se rezolva din toata tara sa fie pretenti in bucuresti si fara proteste ci ii dam cu forta jos si daca vreti spuneti-mi pe adresa (ss_kill) de messenger si voi da si eu vestea in oras:obligatoriu sa va echipati pentru ca s-ar putea sa fie si cu politia probleme dar nu s-ar putea ci sigur astept raspuns si raspinditi pe toate site-urile chestia asta astept raspuns. Vreti?

7 răspunsuri:
| VladimirPutin a răspuns:

Păi dacă îi dai jos ce? nu o să vină iar alții și o să facă la fel? ești cu capu?

| stfnn a răspuns (pentru VladimirPutin):

Ai o mentalitate foarte proasta.
La revolutie nu se mai gandea nimeni la ce o sa se intample dupa ce o sa cada Ceausescu, prosti am fost ca l-am dat jos.

| VladimirPutin a răspuns (pentru stfnn):

O părere asemănătoare avea și idolul tău mircea badea

| stfnn a răspuns (pentru VladimirPutin):

Nu mai spune,Mircea Badea nu este idolul meu.
Dar, te intreb amical, idolul tau este cumva Basescu si esti un pupincurist ca multi altii?

| VladimirPutin a răspuns (pentru stfnn):

Idolul meu e noul conducător al Coreei de nord laughing când era psd la putere tu dădeai limbi lui Băse așa cum dai la opoziția actuală

| stfnn a răspuns (pentru VladimirPutin):

Gresit,nu am tinut cu Basescu si nici in prezent cu "dau limbi" opozitiei. Termin conversatia cu tine, m-am lamurit.

| arte74 a răspuns:

Cine dq crezi tu ca iese la protest pe 1 ian cant toti sunt umflati de mancare si mahmuri de bautura. suntem prea prosti, ne meritam soarta