| anonim_4396 a întrebat:

Stiu ca s-a mai pus intrebarea asta de 10 ori dar numai prostii am citit straight face. Vreau si eu cateva statusuri frumoase despre orice, dar fara din alea scrise pocit si numai aberatii de copii oh go on. Am cautat si pe google dar nu m-au impresionat rezultatele. poate stiti vreun site bun sau ceva. Mersi anticipat. Funda pentru cele mai frumoase!

Răspuns Câştigător
| IonelaaaS a răspuns:

Intra aici http://statusbun.com/ +
Daca tot ai atatea fete foloseste-o pe cea buna!
Ii spui ei ca o iubesti,dar tot la mine te gandesti :*
Ti'a venit taxiul, du-te pe drumul tau ca tie nu tie bine decat cand mi'e mie rau.
:) Dulce sau amara, cuminte sau vulgara, eu raman mereu originala!:P
Viaţa nu-i aşa de rea şi ploioasă, dacă vrei poate fi roz, frumoasă şi pufoasă!
Invinge durerea, razi cat se poate, caci tot la zi ajunge si cea mai luna noapte.
Sa iert? Da... Sa uit? NICIODATA!
♥Nu frumuseţea decide pe cine să iubim! Iubirea decide pe cine să considerăm frumos ♥
Nu imi pasa cum te vad altele sau alti, ce vorbesc despre tine, important e cum te vad eu si cum te comporti cu mine.
E atat de frumos cand auzi o persoana zicand"Ai grija de tine!"dar e si mai frumos cand iti spune"Voi avea eu grija de tine"!♥

După atâtea minciuni, iubiri false, prietenii perverse. am făcut curat în viaţa mea, în sufletul meu şi mi-am păstrat doar acei oameni care merită iubirea şi atenţia mea!
Funda? :*

| AlissonPadalecki a răspuns (pentru IonelaaaS):

Mai astept cateva raspunsuri... daca nu imi plac iti dau funda, promit :*

| IonelaaaS a răspuns (pentru AlissonPadalecki):

Bine happy

3 răspunsuri:
| Mihaelazet8 a răspuns:

Eu aici am gasit statusuri frumoase. sper sa te ajutehttp://statusbun.com/? cmd=top