| JackieSue a întrebat:

Stiu ca stiti deja intrebarea... dar weekendul asta e ziua unei colege care implineste 13 ani. Ce sa-i iau? Nu vreau idei ca un tablou cu noi doua.Nu suntem cele mai bune prietene ca sa merite asta.

9 răspunsuri:
Janina
| Janina a răspuns:

O bratarica faina de argint, o bluza sau o rochita de vara, o chestie ornamentala, un ursulet de plus, poate niste lumanarele parfumate mai speciale, o gentutza de plaja(ceva pe care sa nu dai foarte multi bani), o carte buna si in voga cum e acum twilight sau mai stiu eu ce, oricum nu costa mai mult de 50 de ron... dar de cele mai multe ori mai bine te orientezi la fata locului big grin

| Zâmbărici a răspuns:

Poi ai putea sa ii iei ce stii tuh ca ii place mai mult banuiesc ca stii chiar daca nu esti o prietena asa apropiata... dar eu as fi de parere ca o bijuterie nu neaparat din aur...ar fi perfecta fara prea multe complicatii

Pa Pa pup

auran
| auran a răspuns:

Un tricou cu Hannah Montana sau cu actorul ei preferat

| alexa a răspuns:

Ai putea opta pentru o bijuterie, sau pentru un maimutoi mare de plus
eu haine zic sa nu. i iei mai ales ca nu sunteti prietene bune si nu cred ca, i sti gusturile.in kz contrar ii poti lua ceva dar mai extravagant...ti.am zis depinde si de ea
sau poti vorbi cu ceilalti colegi si ii faceti cadou un tricou personalizat in care sa fie o poza cu toata clasa...
si un ceas ar fi indikt
sunt multe idei...afla ce. i palce si bafta la cumparaturiwinking

| yoannah a răspuns:

Ceva dragut, dar nu prea dulce.
Sa fie indraznet, dar nu tipator.
De exemplu un tricoulaughing

| cristina_6456 a răspuns:

Un ursulet mai mare sigur ii va plaea sua poti sai iei niste papucei de casa dinaia mri cu catelus cred ca stii de care zic sau un tricou sau ceva de argint inel, o btratara sau un parfum

| laura_2327 a răspuns:

I-ai ceva la care ea nu se asteapta de la tine! ca sa fie ales de tine fara sa ii consulti preferintele. i-ai ceva din suflet ceva ce crezi ca o va impresiona si nu va uita nici o data! eu nu iti dau nici o idee despre ce ai putea sa ii cumperi. gaseste aceasta idee in sufletul tau!

:* sper sa tii cont de ceea ce ti-am spus :*:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I-ai ceva la panararama gaseste un defect de al iei si cumpara ceva cu care sa il indrepti

| carlittonasty a răspuns:

Iai si u un parfum cv care ii place si ei si sti ca is doreste asa fac eu la fete si cv flori frumoase sa se asorteze cu mirosul parfumului