| dulshe a întrebat:

Stiu ca sunteti multi care anul acesta treceti la liceu, si as vrea sa va intreb, ce materii sunt in clasa a 8-a? E greu?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
12 răspunsuri:
| maryana5 a răspuns:

Paih eu cred ca @maya a uitat de latina straight face
si eu trec in clasa a 8-a big grin

| JackieSue a răspuns:

E oricum mai usor ca a 7-awinking.

| dulshe explică:

Ms mayakiss

| dulshe explică:

Multumesc la toti pentru sfaturi!

| Shery a răspuns:

Eu acum trec pe a 12-a, asa ca te inteleg... o sa fie anul despartirilor de colegi, de prieteni... pentru mine a fost usor, pentru ca aveam o baza buna din ani precedenti, iar prfii ne lasau sainvatam la materiile de examen mai mult, si ne dadeau note mari.
Clasa a 8a o sa imi ramana mereu in amintire, o aminteire dulce-amaruie... mi-e dor... :-

| ellene a răspuns:

Clasa a 8 a, ca si a 12 a de fapt, mi s-au parut cele mai usoare pentru ca se face o recapitulare din anii precedenti...parerea mea

| danutzzz1992 a răspuns:

Eu am terminat a 10-a la mate info ...si vreau sa zic ca imi pare rau ca nu am profitat la maxim de clasa a 8-a! nu este greu dar nici usor este ultimul aa care il petreci cu colegii tai pe care ii cunosti de 8 ani de zile profita la maxim! iar materiile nu is cine stie ce te vei descurca~!

Răspuns utilizator avertizat
| ionnik a răspuns:

Io trec a9a deci pot sa-ti spunwinking pai, in primul rand fizica te omoara, matematica si romana.restul merge...trebuie doar sa inveti nimic nu e greu daca inveti.eu in a8a am avut cea mai mare medie generala din tot gimnaziulwinkingin rest e graba mare cu testele si notele daca o sa mai aveti teze...pentru ca la mate o sa trebuiasca sa va dea inainte de teze vreo 4 teste adica 4 note... e greu e de invatat nu gluma.relaxant nu e in orice caz, pentru ca daca voi o sa mergeti pe stilul vechicu admitere... e cam naspa sad mult succes!

| mihaela098 a răspuns:

Nu e greu... depinde la ce profil te duci ma rog... majoritatea din cl a opta si cv in plus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si latina se face in a 8 -a