| AndreaDeea21 a întrebat:

Sunt inca clasa a opta...dar as vrea sa va intreb ceva. E greu la examene? Si...cum e prima zi de liceu? Imi e frica, nu stiu de ce, dar imi e frica.
Dau funda.

2 răspunsuri:
| Deleb a răspuns:

Examenele de obicei sunt mai usoare decat ceea ce faci in clasa sau ce dai la teza. Sa nu iti fie frica.
Prima zi de liceu la mine a fost oribila, nu mi-a placut in primul rand clasa, si nici acum nu imi place, dirigintele si nici colegii (erau unii care nu auzisera de apa si sapun niciodata), deja imi doream sa ma mut.
Dar cu timpul, am cunoscut si ceilalti profesori, a fost mai bine dupa. Acum depinde si cum esti tu si cum sunt liceele la tine.

| neutrino a răspuns:

Daca inveti va fi bine, daca nu, nu, si te vei chinui degeaba.