| Helennnnnna a întrebat:

Stiu ca va suna prostesc, dar imi place de un baiat mai mare clasa a 10-a iar eu sunt a 6-a

Răspuns Câştigător
| Caro34 a răspuns:

Nu-i nimic rau in a placea pe cineva insa fii atenta fiindca baietii sunt adesea smecheri, profita de fete si le lasa. Nu toti sunt la fel insa sunt destui! Il cunosti bine? Cel mai bine concentreaza-te pe scoala, invatare si alte chestii potrivite varstei tale, apoi ai suficient timp pentru baieti si relatii. Numai bine!

4 răspunsuri:
| Lzehxo a răspuns:

Va cunoasteti?

| gshdyxdjs a răspuns:

Ok. n o sa se termine bine

| Helennnnnna explică (pentru gshdyxdjs):

De ce?

| gshdyxdjs a răspuns (pentru Helennnnnna):

Pai gandeste-te si la el. daca reusiti sa ajungeti undeva imagineaza ti ce oribil ar fi pentru el. pentru ca e diferenta de 4 ani si multi o sa l numeasca pedofil si o sa si bata joc de el. si de asta zic ca nu o sa se termine bine. poate tu o sa fii cool ca te intalnesti cu unu mai mare dar pentru el o sa fie un chin.