| Scarlettt a întrebat:

Stiu ceea ce vreau sa fac cu viata mea, stiu ca pot sa fac fata la ceea ce imi este pus sa urmez, simt asta, asta este scopul meu in viata! Fiecare om are un scop, dar eu daca nu mi-l indeplinesc pe al meu numai are rost sa traiesc, simt ca mi-am irosit viata data de Dzeu degeaba!
Ce as putea face sa ajung unde imi doresc?

1 răspuns:
| Purplegirl101 a răspuns:

Chiar daca vine raspunsul dupa aproape 5 ani si probabil sau sigur ai gasit rezolvarea eu zic sa ai incredere si sa dai tot ce e mai bun din tine!