| Onutzyk a întrebat:

[Stiu, o sa pun o intrebare cam tampitahee hee]

Cum fac tipii sa ma placa?

Răspuns Câştigător
| LifeFail a răspuns:

Heii, nu e intrebare deloc tampitalove struck
Pai, ca sa faci un tip anume sa te placa trebuie sa te prefaci ca il lovesti accidental, sa ii faci cu ochiul, sa razi, sa intri in vorba cu el, sa ai pofta de viata, sa fii insistenta. Tipilor le plac fetele insistente:X

2 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

->Sa nu fi materialista
->Sa nu il sufoci
->Sa fi open-minded

| Madden a răspuns:

"Tipilor le plac fetele insistente:X" corect tongue dar nu prea sufocanta
In general daca esti o fire placuta nu trebuie sa faci nimic decat sa fii tu, dar daca tu esti naspa atunci...