| nimeni_9181 a întrebat:

Stomatologul/Dentistul isi da seama daca ai fumat/fumezi, chiar daca ocazional?
Caci saptamana asta ma duc cu mama mea la dentist si nu vreau sa spuna acolo: "uitati fiica voastra fumeaza"... Sau asa...
P. S.: Eu fumez de un an cam un pachet pe LUNA...
Va rog nu va abateti de la intrebare, spunand ca nu e bine sa fumezi blabla. Merci anticipat!

Răspuns Câştigător
| Yana a răspuns:

Nu prea isi poate da seama, mai ales ca nu fumezi un numar mare de tigari. Semnul ca ai fuma ar fi intr-adevar ca ti se innegresc dintii, insa acest lucru poate fi si de la cafea, sau de la alti factori, deci nu. Nu o sa se intample asa ceva, stai linistita. Plus ca nu stiu ce l-ar interesa pe dentist ce faci tu. El isi face traba si atata tot; pana la urma daca patesti ceva la dinti, tot la el vii si ii umpli buzunarele laughing. Succes!

[Yana]

4 răspunsuri:
| Yana a răspuns:

Cu placere, nu era necesara funda.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, un medic stomatolog proceput isi poate da seama cu siguranta daca esti fumator sau nu. Problema intervine aici: te va intreba medicul stomatolog cu voce tare daca fumezi sau nu?! www.CautaDentist.ro

| MariusApostol a răspuns:

Medicul stomatolog bun iti poate zice 100% daca fumezi sau nu uite intreaba un medic stomatolog online Dr Resit Ayla http://dentoplus.ro

| nimeni_9181 explică:

Multumesc foarte mult, yana! ti-am dat funda