| Aliiiee a întrebat:

Sts`uri gen : E atat de simplu, da' lucrurile simple sunt cele mai complicate love struck
Cele mai multe si frumoase fundita :*:*

Răspuns Câştigător
| DeepEyesClaudia a răspuns:

"Yesterday is history, tomorrow is mystery, but today is a gift. That's why we call it present."

"Winners don't quit. Quitters don't win."

"Vezi, aşa îmi închipui viaţa, ca o pânză de păianjen imensă, cenuşie, lipicioasă, în care omul se zbate ca o muscă. Undeva păzeşte carnivorul: păianjenul..."

Aş fi vrut să găsesc o floare care să-ţi semene, să fie modestă şi superbă, simplă şi fantastă.

Toţi suntem mari actori. Numai că jucăm ca pe vremuri, cu măşti.