| Aliiiee a întrebat:

Sts`uri mai originale dragutzee love struck
multe si frumoase >:"
funda
! love struck

Răspuns Câştigător
| annd_2179 a răspuns:

♥Ai reaprins in mine spiritul de luptator
O simpla atingere si simt ca sunt nemuritor
O singura scanteie si-am luat foc instantaneu
Te voi pretuii mereu ca pe o piesa de muzeu
Chiar daca eu nu`ti dau de inteles cat de mult tin la tine
Parca secundele sunt ore...cand nu esti langa mine
Orele sunt zile, zilele sunt saptamani
Timpul nu`si mai are rostul, eu nu mai am forta in maini
Suntem stapani pe propria soarta, intram amandoi pe poarta
Pasim usor pe nori, trecem prin stari, parca e prima data
Cu sarutari fierbinti in zori de zi ne trezim unul pe altul
Si`mi vine greu cand tu nu esti sa vad ca iar imi e gol patul
Te plimbi mereu prin mintea mea, poate de`aia ma port ciudat
Mai toti mi-au spus pana acum ca sunt putin distrat
Nu vad nimic in jurul meu, te vad pe tine peste tot
Sunt dependent, iar pentru mine tu esti singurul antidot
♥Mandria ti-a ramas cea mai mare avere,zambeste`n fata raului si nu va avea nicio putere. happy
♥Nu exista replica atat de usturatoare ca dispretul tacut, chiar daca uneori, inima iti moare.
din fum apar tu n`o sa ma vezi niciodata clar
15 ani, te plimbai pe role seara toti se uitau mirati la cum te dezbraca vara ca erai tot ce esti si acum doar ca putin mai mica, fara pic de experienta dar si fara pic de frica.

love struck sa nu crezi ca as putea sa te las nu te-as parasii niciodata eu nu ma voi schimba.langa tine voi fi pas cu pas...sa nu te simti singur vreodata ai toata dragostea love struck
maine de as pierde tot,eu stiu ca in inima ta tot timpul voi avea un loc te iubesc:X
Adevarul,pur si simplu, este rareori pur si nu este niciodata simplu
Picture
Si ce usor e sa zambesti` • cand ai incredere`n ceea ce esti` love struck

Are o aura ce te-atrage • Stie ca o placi • De-aia nu te lasa-n pace • E atat de tacuta • Misterul iti provoaca o privire pierduta •

Ma inalt sa zbor • Din nou • Dar uit ca aripile le-am pierdut • Cad si dau cu capu' de trecut • Si doare iar • Cum a durut demult • Da' trece • Si-o iau de la inceput •

? Ce te face sa crezi ca el era "The one"? Ai crezut ca stai o viata? Dar n-a trecut un an? Ai pus prea mult suflet? Nu-ti face corectie!? N-ai gresit cu nimic? Deci ia-o ca pe o lectie!?
Acolo sus intr-un colt de cer

E lumina si pot sa sper

Ca intr-o zi eu voi afla

Unde esti iubyrea mea

Acolo sus intr-un colt de cer

Se afla sufletul meu stingher

Dar stiu ca va veni o zi

În care eu te voi gasi
E doar o fata cat se poate de obisnuita :X Care nu are absolut nimic special Are zile in care parul ii sta ca naiba. si zile in care arata extraordinar :Xlove struck

Regreti? Regreta! Pt ca acum e prea tarziu am plecat si n.o sa my vin.tu plangi. mie`mi vine sa rad.
e neplacut. dar gandeste`te ca a fost invers in trecut.\
O sa iubesc ce-mi place. O sa uit ceea ce ma doare. Nu o sa iert ceea ce mi se greseste. O sa fiu buna cu cine merita! Si rea cu cine trebuie!
Cine te iubeste te cauta, Cine te vrea, iti spune, Cui ii este dor de tine te suna, Cine nu NU... e simplu!

funda?