| Liniuta a întrebat:

Suna aiurea,oh go on, da stiu.Deci, o prietena a visat ca eram la ea acasa cu inca o alta fata si cu maica`sa.Eu stateam pe scari si la vreo 3m in fata mea era o pisica neagra. Apoi pisica a alergat spre mine si cica atunci cand a intrat in mine s`a "transformat" intr-un spirit.
Chestia e ca nu mi-a zis ce inseamna asta. Aveti vreo idee?

Răspuns Câştigător
| Lexii a răspuns:

Uite ce inseamna daca visezi o pisica:
pisica este manifestarea partii feminine din tine. Daca pisica este agresiva iti lipseste duiosie, blandetea, afectiunea si grija fata de ceilalti. Pisica e semn de tristete, de delasare, nesansa
Daca visezi o pisica ce miauna este semn ca prietenii te vorbesc pe la spate. Daca pisica se scarpina sau te musca, vei descoperii ca unii dintre prietenii tai nu sint de incredere. Daca pisica este cuminte sau daca doarme, vei avea noroc in raporturile cu persoanele de sex opus.
Nu te speria oricum, este doar un viswinking.

4 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Mmmmthinking Visele nu trebuiesc analizate.Sunt pur si simplu vise, si chiar daca ar avea o insemnatie, aceasta s`ar dovedi falsa, pentru ca nu are noima. In subconstientul tau nu ai de unde sa stii ce se va intampla in viitor :*
BaFthA~!

| Mariaa20 a răspuns:

Nu inseamna nimic.cand visezi pisici negre: uitee pisica este manifestarea partii feminine din tine. Daca pisica este agresiva iti lipseste duiosie, blandetea, afectiunea si grija fata de ceilalti. Pisica e semn de tristete, de delasare, nesansa. Ai incredere in intuitia si sentimentele tale.
fundablushing?

| Bubbleh a răspuns:

Nu inseamna nimic... Visele sunt doar vise, nu inseamna ca daca visezi ceva. se intampla ceva sau ca se va intamplawinking

| chuckie a răspuns:

Da!winking Vei fi mai iubit!winking Cred... da asa am mai auzit si eu big grin