| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Auziti vi s-a intamplat in vise sa nu pueti tipa?! mie da! si uneori nici sa ma misc! o data am visat ghiciti! materia preferata a unei eleve de clasa a 5 a! matematica! era neagra ci evea pe ea cifre!laughinglaughinglaughing eram la mamaia mea si eram afara si desenam in curte nu era nimeni acasa si de odata dupa usa de la intrarea in casa se auzi ciocanind cinevalaughing a scos ghiara ei mare dupa usa! dupa aia am alergat prin toata curtea si catelul nu zicea nimic! nu latra mai exact cine stie ce zicea in gand,, nebune, nebune, ce spectacollaughing si am intrat in casa! m-a incoltit intr-un colt, a venit la mine si mi-a dat pumni in caplaughinglaughinglaughingrolling on the floor si zicea:,, Na sa-ti intre, sa-ti intre in capul asta seclaughingrolling on the floorrolling on the floorvoi ce ati visat sa zicem,, ciudat"?

Răspuns Câştigător
| Gicuta a răspuns:

Intr-o noapte am visat ca
,, Eram in gradina si dintr-o data au venit spre mine 3 zombii. am incercat sa fug dar nu imi puteam misca picioarele, am incercat sa tip dar nu puteam... " pe urma m-am trezit tipanda laughing

2 răspunsuri:
| ank a răspuns:

Buna.nu am stat sa citesc toata tampenia aia.
dar ca sa ti raspund la intrebare: Da...mai mereu in visele in care sunt speriata, incerc sa tip dar in zadar, nu reusescsad. si de fiecare data m trezesc plangandhee hee

| gigimic02 a răspuns:

Eu acum ca-ti va ani, am visat ca ieram cu bunica in pat si m-am trezit noaptea in vis si am vrut sa beau apa sin dintr-o data a venit un lup pe geam si ma mancat