| shooby94 a întrebat:

.. am visat aseara o fata de care imi place ca eram cu ea si stateam la mine acasa in pat ne sarutam si vorbeam despre nu stiu ce chestii.chiar nu stiu ce inseamna visul asta va rog spuneti-mi si mie...

3 răspunsuri:
| DarkAngel18 a răspuns:

Inseamna ca te gandesti la fata, si ti se arata in vis.tongue, nu-i nimic de rau sau de bine, ii doar legat de tine si de gandurile talebig grin

| jupiterestru a răspuns:

E doar un vis.Si eu am visat aseara ca am scos de la aparate 100 de milioane laughing dar cand m-am trezit eram lefter, visele astea-s naspa

| Alek_LuLu_1994 a răspuns:

Absolut nimic; pur si simplu visezi persoana de care iti place sau pe care o iubesti...