| lovecats123 a întrebat:

Sunt a 9-a si m-am imprietenit cu fata pe care nimeni nu o suporta.Ea e colega mea de banca si pentru ca simt ca are nevoie de sprijin (are mari probleme cu increderea) am inceput sa stau mai mult cu ea decat cu celelalte fete.Acum ele nu ma mai baga in seama deoarece stau cu acea fata.Cum sa fac sa ma impart in ambele parti?

6 răspunsuri:
| sofisis a răspuns:

Am avut si eu o fata mai ciudatica in generala.Eu le impuneam celorlalti prezenta ei. Si nu am acceptat nici o clipa sa fiu judecata de restul fetelor sau sa fiu data la o parte. Trebuie totusi sa stii sa faci asta cu diplomatie si sa ai taria de caracter sa nu iti dicteze nimeni ce si cum.

| Lawliet14 a răspuns:

Cu toti o iubim pe fata timida!

| MidnightR a răspuns:

De ce nu o suporta? Poti spune motivul?

| lovecats123 explică (pentru MidnightR):

E mai timida si inchisa in ea...lor li se pare ciudata

| MidnightR a răspuns (pentru lovecats123):

Wtf,asta e un motiv sa nu suporti pe cineva? Cat de ipocrit sa fii?

| Negrea_Cristian_1998 a răspuns:

O faci pe ea sa fie suportata de restul.