| Millis a întrebat:

Sunt atat de nerabdatoare sa inceapa scoala, trec pe clasa a6-a? Este usoara :X?

Răspuns Câştigător
| XtmCamiii a răspuns:

O da tu treci pe a6a :o foarte usoara ca a5a numai ca vei invata o materie noua Fizica.
Eu trec pe cl a8a si voi da examene crying si eu vrreau sa inceapa scoaala sa stau cu colegilove struck bff mei?>big grin

4 răspunsuri:
| AndddRu a răspuns:

Inteleg.NerabdatOare.Clasa a6a' este usoara ...bineinteles daca o sa inveti.:]

| CGAlexandra a răspuns:

Da,clasa a6a este usoara.Asta daca iti place sa inveti.tongue

| Tooooo a răspuns:

Si eu sunt foarte nerabdatoare sa inceapa mai ales acum cand stiu ca mai e asa de putin...Ca si clasa clasa 6 e foarte usor chiar cea mai usor biologa, geografia sunt usoare la mate si la Romana e putin mai greu la mate faceti Algebra si Geometrie va vor fi impartite v-a trebui sa ai la fiecare caiete diferite geometrie e cu Figuri Geometrice ii spune si numele iar algebra calcule adunari inmultiri etc sti tu daca inveti orce clasa e usoara dar parerea mea clasa 6 e usoara mult succes!

| naimcan a răspuns:

Este foarte usoara. Doar un pic mai grea decat a V a, stii tu ca mai baga si fizica.